fbpx
ג׳ניפר לופז או ליידי גאגא מיהי המתלבשת הטובה של טקס ההשבעה
ג׳ניפר לופז או ליידי גאגא מיהי המתלבשת הטובה של טקס ההשבעה

אילו צבעים דימה האאוטפיט של ליידי גאגא, מיהו בית האופנה שהלביש את ג׳ניפר לופז, מאיזה אקססורי בחרה להיפרד הפעם קאמלה האריס, ומיהי הגברת הצעירה שגנבה את ההצגה? כשההשבעה של נשיא ארה״ב הופכת לאירוע האופנה המדובר של השנה

כשאין יותר מידי טקסים ונשפים בעולם הבידור, עולם האופנה נרגש ומסתפק גם בתצוגה האופנתית שמספק טקס השבעת הנשיא ה 46 של אמריקה. הערב, הושבע ג׳ו ביידן לנשיא ארה״ב בטקס השבעה מצומצם לאור מגיפת הקורונה ובצל המאורעות ופלישת תומכי יריבו דונאלד טראמפ לגבעת הקפיטול. עוד מאז מסע הבחירות בסופו ניצחו הצמד ביידן האריס בבחירות, אנו עוקבים אחר הסטייל של המעורבים, החל מקאמלה האריס, סגנית הנשיא, האישה וההשראה, שנוהגת לנעול נעלי אולסטאר במהלך הקמפיין וכבר אינספור ניתוחים לגבי סגנונה נשמעו, דרך הזוג האהוב ביותר על התקשורת האמריקנית, ברק ומישל אובמה, ועד לחלק האומנותי של הערב, שסיפקו דיוות אמיתיות, ותומכות נלהבות, אייקונות האופנה ג׳ניפר לופז וליידי גאגא. עד לרגעי האופנה מן האירוע האופנתי הבא, לסופרבול שיבוא עלינו לטובה בחודש הבא, בואו נתענג על תמונות מההשבעה.

ליידי גאגא הרטיטה לבבות בשירת ההמנון האמריקני באאוטפיט בצבעי הדגל שנבחר בקפידה של בית האופנה schiaparelli בסגנון נייבי טופ מחוייט וחצאית נשף בעלת שובל ארוך כשעל חזה מעוטרת יונת זהב עם עלה של זית, עיצוב שיער תקופתי ואיפור מוקפד כל זה פלאס הכריזמה שיש לה בשפע הפכו את ההופעה שלה למדוברת והיא בהחלט קטפה מחמאות.

הג׳ני מהבלוק, ג׳ניפר לופז, בחרה בטוטאל לוק לבן ואופטימי של בית האופנה Chanel מוקדם יותר בסיוריה המוקדמים בגבעת הקפיטול לבשה חליפת פפיטה שחור לבן גם היא של בית האופנה שאנל.

קאמלה האריס האישה, ההשראה והסגנית, הפעם בלי הסניקרס, בלוק קלאסי בגוון כחול-סגול של המעצב סרג׳יו האדסון מי שעיצב גם את החליפה של מישל אובמה לטקס ההשבעה של ביידן. האריס ספגה ביקורות רבות לאחרונה על ההופעה שלה על שער מגזין האופנה ווג, שם הופיעה בלוק מחוייט ובחליפה רשמית ואולסטאר סניקרס, הטענות כי השער לא אופנתי, לא מרשים, ומרושל, גרמו למגזין לערוך שער נוסף, הפעם במדיום-שוט שהשביע חלקית את המבקרות והמבקרים.

לגבי הגברת אובמה, מישל אובמה, אשר משתבחת ללא ספק עם השנים, הפעם הציגה לוק סופר פאשן פורוורד אמנם לא בחליפה מסורתית אלא בחליפת מכנסיים בגזרה גבוהה ובגוון בורדו שאפשר לדמיין ששאלה מארון הבגדים של ביונסה, אבל לא, זה לגמרי שלה. את החליפה שעיצב כאמור המעצב סרג׳יו האדסון, מי שאחראי גם על החליפה הסגולה המדוברת שלבשה אובמה במהלך הטור סביב הוצאת ספרה Becoming. את הלוק האלגנטי שכלל גם טופ ארוך אך לא מחוייט הפעם, אלא משוחרר וגמיש שנע בחינניות עם כל צעד של מישל, האירה חגורה בעלת אבזם סטייטמנט זהוב. הגיזרה התיישבה היטב עם מידותיה של אובמה והחמיאה בהחלט. מישל ללא ספק היתה ונשארה מרשימה פורצת דרך ואלגנטית, כמו בחייה כך גם בסגנונה האישי.

הגברת הראשונה, ד״ר ג׳יל ביידן, נותרה נאמנה לחליפה המסורתית, והופיעה אלגנטית ורישמית בחליפת חצאית טוויד בגוון תכלת ומסכה תואמת של  Markarian. כפי שיתברר גם בהמשך הערב, הנשיא הנכנס מתפאר במשפחה אופנתית ומעודכנת, שהונצחה בתמונה מרגשת בליל ההשבעה.

בחירת המערכת: פאשניסטות מבינות עניין בוודאי תהו מיהי הנערה בחליפת טוויד ההורסת של מיו-מיו? אם כן, מבחינתינו היא די גנבה את ההצגה. מדובר באלה אמהוף, בתו של ׳הגבר השני׳ דאג אמהוף, וביתה החורגת של לא אחרת מסגנית הנשיא, קאמלה האריס. היא רק בת 22 ולומדת אופנה בפארסונס, כפי שמעיד הלוק האופנתי. תזכרו את השם.

השער שנגנז (מימין ) והשער החדש (שמאל) קאמלה האריס למגזין האופנה ווג